PROGRAMLARIMIZIN ÖZELLİKLERİ

LALUNA VE WEBPARADISE PROGRAMLARININ ÖZELLİKLERİ


SATIŞLARINIZIN ARTMASI
REZERVASYON ALMA SÜRESİ SADECE 30 SANİYEDİR , BÖYLECE REZERVASYON OLUŞTURMAK İÇİN HARCANAN SÜRE CİDDİ ORANDA KISALMIŞ OLUR. PROGRAM TÜM TURLARIN FİYATLARINI OTOMATİK HESAPLAR , ÖDEME ŞEKLİNE GÖRE İNDİRİMLERİ DETAYLI BİR ŞEKİLDE GÖSTERİR , HEM İSTENİLEN DESTİNASYON HEM DE SEÇİLEN TUR İÇİNDEKİ ALTERNATİF ÜRÜNLERİ SUNAR , SATICIYI YÖNLENDİRİR , TAHSİLAT ONLINE OLARAK YAPILIR. SATIŞ PERSONELİNİZ HATALI REZERVASYON YAPMAKTAN KORKMAZ, SADECE SATIŞ YAPMAYA ODAKLANIR.
REZERVASYON EKRANININ DETAYLI ARAMA ÖZELLİĞİ
BİR OTELİN ODASININ ZEMİNİN HALI YADA TAŞ OLDUĞUNDAN , PLAJININ KUM YADA ÇAKIL OLDUĞUNA KADAR ÇOK DETAYLI ARAMA YAPILABİLMEKTEDİR. FİYATA GÖRE , KAMPANYA ÖZELLİĞİNE GÖRE , BÖLGE, ÜLKE , ŞEHİR , YÖRE GİBİ SEÇİMLERE GÖRE , YADA O BÖLGENİN BİR ÖZELLİĞİNE GÖRE , AKSİYONUNA GÖRE ARAMA YAPILABİLİR. Örneğin ; Lara bölgesine , yada Antalya bölgesine veya Kurban Bayramı dönemi için yada Fransa turları için veya Bay Kabul Eden Tesisler gibi aramalar yapılabilir.
KARMAŞIK PARA HESAPLAMALARINA SON
TURLARINIZIN İÇERİĞİNDEKİ TÜM HİZMET KALEMLERİNİN BEDELLERİNİ PROGRAM HESAPLAR. SATIŞ YAPILACAK ÜRÜNLERİN AKSİYONLARI , DÖNEMSEL FİYAT KIRILMALARI , ÇOCUK İNDİRİMLERİ , İLAVE HİZMET KALEMLERİ GİBİ KARMAŞIK HESAPLAMALARI OTOMATİK OLARAK YAPAR VE YANLIŞ FİYAT VERMENİN ÖNÜNE GEÇER.
OTOMATİK DENETİM
PROGRAM ÜZERİNDE KONTENJAN KONTROLLERİ , DEADLİNE DENETİMLERİ OTOMATİK ÇALIŞIR. BÖYLECE SATIŞI OLMAYAN BİR ÜRÜNDEN SATIŞ YAPILAMAZ. DEADLİNE SÜRESİ DOLMUŞ BİR ÜRÜNE SATIŞ YAPILAMAZ. ÖRNEĞİN ; VİZE GEREKTİREN BİR TUR SATIYORSUNUZ, VİZE İÇİN 7 İŞ GÜNÜ SÜRESİ VERDİĞİNİZDE , 7 GÜN KALA ARTIK VİZE SATIŞI YAPILAMAZ.
TEK EKRANDA TÜM ÜRÜNLERİN GÜNCEL VE DOĞRU BİLGİLERİ
SATIŞ GERÇEKLEŞTİRECEK PERSONEL VEYA WEB SİTENİZ ÜZERİNDEN REZERVASYON ALMAK İSTEYEN BİR KULLANICI, AYNI BİLGİLERİ GÖRÜR VE GÜNCEL BİLGİYE ANINDA ULAŞIR.
DESK ALTI ÜRÜN SATIŞI YAPABİLME
SATIŞ PERSONELİNE ÖZEL ,YA DA ACENTALIK AĞINIZ VAR İSE HER ACENTA İÇİN ÖZEL BİR FİYAT , FARKLI BİR İNDİRİM SUNABİLİRSİNİZ. YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BU ÖZEL İNDİRİM VEYA ÖZEL FİYAT, DİĞER HİÇBİR KULLANICI VE WEBSİTENIZ TARAFINDAN GÖRÜLEMEZ.
WEB SİTESİNE ÖZEL İNDİRİM OLUŞTURABİLME
WEB SİTESİNDEN GELEN SATIŞLARI ARTTIRMAK AMAÇLI , SADECE SİTEYE ÖZEL FİYAT , SİTEYE ÖZEL FARKLI İNDİRİM, SİTEYE ÖZEL KATEGORİ TANIMLAYABİLİRSİNİZ.
HER ÜRÜNÜNÜZ İÇİN FARKLI BİR ÖDEME ALTERNATİFİ İMKANI
HER ÜRÜNÜNÜZ İÇİN AYRI BİR ÖDEME İMKANI VEYA İNDİRİMİ SUNABİLİRSİNİZ. ÖRNEĞİN ; VİZE SATIŞINDA TAKSİT İMKANI OLMAYABİLİR , X TURUNU SATARKEN ÖZEL BİR İNDİRİM VEREBİLİRSİNİZ. YA DA EKSTRA TURLARIN TAKSİTLİ ÖDEMELERİNE VADE FARKI UYGULAYABİLİRSİNİZ.
HER ÖDEME ALTERNATİFİNE FARKLI BİR ÖZELLİK TANIMLAYABİLİRSİNİZ
HER ÖDEME ŞEKLİ İÇİN FARKLI İNDİRİM TANIMLAYABİLİRSİNİZ , VEYA VADE FARKI EKLEYEBİLİRSİNİZ , YA DA KUR RAKAMINI FARKLILAŞTIRABİLİRSİNİZ. ÖRNEĞİN, GARANTİ BANKASI 6 TAKSİT İÇİN %5 VADE FARKI İLAVE EDERKEN, TEK SEFER ÇEKİMLER İÇİN, %8 İNDİRİM VEREBİLİRSİNİZ. OFİSİNİZDE HERHANGİ BİR ÇALIŞANIN OLMASI GEREKMEZ. OFİSİNİZDE ÇALIŞAN PERSONELİN YAPMAKTA OLDUĞU BİR ÇOK İŞİ PROGRAM OTOMATİK YAPACAĞI İÇİN ELEMAN İHTİYACINIZ MİNİMUM’A İNMİŞ OLUR. ÜRÜNLER İÇİN GİRMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER , GÖRSELLER VE FİYATLAR PROGRAM ÜZERİNDEN GELİR , REZERVASYON AKIŞI PROGRAM TARAFINDAN YÖNETİLİR , PERSONELİN YAPABİLECEĞİ HATALAR SİSTEM TARAFINDAN DENETLENİR , BÖYLECE YALNIZCA BİR KİŞİ BİLE TÜM OPERASYONU TEK BAŞINA YÖNETEBİLİR.
MÜŞTERİNİN PAZARLIK YAPMASINA SON
MÜŞTERİLERİN BİREBİR PERSONEL İLE GÖRÜŞTÜĞÜ DURUMLARDA GENELDE İNDİRİM İSTEYECEKTİR VE PERSONELİ ZORLAYACAKTIR , PROGRAM ÜZERİNDE FİYATLAR VE İNDİRİMLER STANDART OLACAĞI İÇİN, DEĞİŞTİRME İMKANI OLMAYACAKTIR. BÖYLECE MÜŞTERİNİN PAZARLIK YAPMA İMKANI KALMAZ. AMA İSTENİRSE ÖZEL İNDİRİMLER TANIMLAYARAK MÜŞTERİLERE ÖZEL İNDİRİMLERDE SUNABİLİRSİNİZ.
ALIŞ VE SATIŞ FİYATLARINI OLUŞTURMA SİHİRBAZI
DOUBLE ODANIN SUPPLEMENT FİYATI GİRİLİR , GERİYE KALAN DİĞER ODA TİPLERİ İÇİN YÜZDE VEYA TUTAR ORANI GİRİLİR. ALIŞ VEYA SATIŞ İLİŞKİSİ BELİRTİLEREK YÜZDE BAZINDA NE KADAR KAR ORANI OLDUĞU YAZILARAK ANINDA TÜM ODATİPLERİNİN HEM SATIŞI HEMDE MALİYETİ OLUŞMUŞ OLUR. AYNI ZAMANDA İSTENİRSE ERKEN REZERVASYON KAMPANYA ŞARTLARI TEK SEFERDE GİRİLEBİLİR. BÖYLECE BİR OTELİN 5 KERE ERKEN REZERVASYON ŞARTLARI VAR İSE , TEK SAYFADA HEPSİ OLUŞMUŞ OLUR. BAZI OTELLER KÜMÜLATİF BAZI OTELLERİN KADEMELİ HESAPLAMALARINI DA PROGRAM KENDİ YAPAR.
FORCAST TAKİBİ
OTEL VEYA BÖLGE BAZLI , ODA VE PAX OLARAK , GÜN GÜN OTELE GİRİŞ YAPAN – OTELDEN ÇIKIŞ YAPAN VE OTELDE KONAKLAYANLARIN DAĞILIMI AYRINTILI VE TOPLAMLI OLARAK RAPORDA SUNULUR.
RAPOR SİHİRBAZI
RAPOR SİHİRBAZI ARACILIĞI İLE BİR REZERVASYONDAN O ÜRÜNÜN TÜM SATIŞ RAPORLARINA , ÜRÜNDEN BİR SATIŞ ACENTASININ NE KADAR SATIŞ YAPTIĞINA , TARİHTEN O TARİHTE NE KADAR SATIŞ OLDUĞUNA , RAKAMDAN O TARİHTE NE KADAR CİRO YAPILDIĞINA , CİRODAN HANGİ SATICININ NE KADAR SATIŞ YAPTIĞINA BAKABİLİRSİNİZ. GELEN EKRANDA RAPORLANAN TÜM BİLGİLERİN ÜZERİNE BASARAK BİRBİRİNE GEÇİŞLİ RAPOR ÖZELLİĞİ KULLANILABİLİR.
WEB SİTENİZDEN MÜŞTERİ TAKİBİ
WEB SİTENİZ ÜZERİNDEN BİR TUR İLE İLGİLİ FİYATA BAKIP REZERVASYON YAPMAYAN MÜŞTERİNİZİN BİLGİLERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ. BÖYLECE, REZERVASYON ALMAYAN MÜŞTERİLERİNİZE GERİ DÖNÜŞ YAPARAK MÜŞTERİLERİNİZİ HEM ŞAŞIRTIR HEMDE SATIŞIN KAÇMASINI ENGELLEYEBİLİRSİNİZ.
TOPLU GÜNCELLEME ÖZELLİĞİ
PROGRAM ARACILIĞI İLE BİR ÜRÜNÜN FİYATINI , KATEGORİSİNİ , ODA TİPİNİ , İNDİRİMİNİ , TARİHİNİ , TURUN ADINI , ÜRÜN SİLME , AFİŞE FİYAT , ÜRÜN BROŞÜRÜ , ÜRÜNÜ SATIŞA DURDURMA / AÇMA , ÜRÜN SİLME GİBİ İŞLEMLERİ TOPLU BİR ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ.
ÜRÜN KOPYALAMA ÖZELLİĞİ
OLUŞTURMUŞ OLDUĞUNUZ BİR ÜRÜNÜ HANGİ TARİHLER ARASINDA VE HANGİ GÜNLER İÇİN OLUŞTURACAĞINIZI BELİRLEYEREK TOPLU OLARAK BÜTÜN YIL İÇİN BİLE KOPYALABİLİRSİNİZ.
FREE ODA KURALLARINI BELİRLEME
BAZI OTELLERDEN ALMIŞ OLDUĞUNUZ FREE ODALARIN KURALLARINI BAŞTAN TANIMLAYABİLİRSİNİZ. BÖYLECE VERMİŞ OLDUĞUNUZ KRİTERLERE GÖRE NEZAMAN FREE ODA HAKKINIZ OLDUĞUNU PROGRAM SİZE SÖYLER. ÖRNEĞİN ; X OTELİNİN , STANDART ODA KATEGORİSİ İÇİN , BELİRTİLEN GİRİŞ VE ÇIKIŞ TARİHLERİ ARASINDA , BELİRTİLEN KAYIT TARİHLERİ ARASINDA , 20 ODADA 1 DOUBLE ODA 7 GECE FREE GİBİ BİR TANIMLAMA YAPILABİLİR VEYA SADECE REZERVASYON NUMARASI BİLE VEREBİLİRSİNİZ.
KİCK BACK TANIMLAMA
BAZI OTELLERDE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ANLAŞMALAR DOĞRULTUSUNDA KİCK BACK ALDIĞINIZDA HANGİ CİRO ARALIKLARINDA NE KADAR KAZANICAĞINIZI HESAPLAŞMA ŞEKLİ VE HESAPLAŞMA DEVRELERİNİ GİREREK TANIMLAYABİLİRSİNİZ.
EK HİZMETLER SATABİLİRSİNİZ.
ÜRÜN YADA OTEL SATIŞI YANINDA , EK HİZMETLER TANIMLAYARAK SATIŞA SUNABİLİRSİNİZ. ÖRNEĞİN ; BİR KAYAK OTELİ YADA TURU SATIŞININ YANINDA, KAYAK ÜRÜNÜ SATABİLİRSİNİZ , YADA EKSTRA TUR SATIŞI YAPABİLİRSİNİZ.
KOMİSYON TAKİBİ İMKANI
OTEL YADA TUR PAKETLERİNİZ İÇİN ÖZEL KOMİSYON TANITIMI YAPABİLİRSİNİZ. BÖYLECE SATICILARINIZ VE ACENTALARINIZ HANGİ OTELDEN YADA HANGİ TURDAN NE KADAR PARA ALACAĞINI GÖRÜR VE TAKİP EDEBİLİR.
KONFİRME TAKİBİ
OTEL SATIŞLARINIZIN ARDINDAN OTELDEN GELEN KONFİRMASYON DETAYINI KAYIT ALTINA ALMA İMKANINA SAHİPSİNİZ.
KENDİ WEB SİTENİZİN GOOGLE ADWORDS’U OLUN
GOOGLE ADWERDS’UN SUNDUĞU WEB SİTENİZE KAÇ KİŞİ GİRMİŞ HANGİ SAYFALARA BAKMIŞ , SİTENİZ NE KADAR HİT ALMIŞ V.B. DETAYLAR İÇİN PARA ÖDEMENİZE GEREK KALMADI , PROGRAM İLE HEM BU DETAYLARI GÖREBİLİRSİNİZ , ÜSTELİK HANGİ TARİHTEKİ HANGİ ÜRÜNE BAKILMIŞ, EN ÇOK HİT ALAN ÜRÜNLERİNİZİ BİLE RAPORLAYABİLİRSİNİZ.
ÖDEME TAKİBİ YAPABİLME , ALINACAK PARA YADA KASAYA GİREN PARANIN TAKİBİ
ÖDEMESİ TAMAMLANMAMIŞ REZERVASYONLARI KONTROL ALTINDA TUTABİLİRSİNİZ. TEK BİR TUŞLA ÖDEMESİ TAMAMLANMAMIŞ REZERVASYONLARI RAPORLAYABİLİRSİNİZ. YİNE TEK BİR TUŞLA KASANIZA NE KADAR PARA GİRMİŞ KONTROL EDEBİLİRSİNİZ.
ÖDEME ŞEKİLLERİNİ SİZ BELİRLEYİN
HER ÜRÜN İÇİN FARKLI ÖDEME ALTERNATİFLERİ SUNABİLİRSİNİZ. ERKEN REZERVASYON DÖNEMLERİNDE İLAVE İNDİRİMLER , ÖDEME SEÇİMİNE GÖRE KUR TANIMLAMASI , YADA TAKSİT SEÇİMİNE GÖRE VADE FARKI EKLEYEBİLİRSİNİZ. NAKİT , HAVALE , KREDİ KARTI ÖDEMELERİNİ AYNI ANDA SUNABİLİR VEYA HER ÜRÜN İÇİN SINIRLANDIRMA YAPABİLİRSİNİZ.
HER KULLANICIYA FARKLI BİR SEVİYE OLUŞTURABİLME
HER KULLANICININ FARKLI YETKİLERİ OLABİLİR , PROGRAM ÜZERİNDEN HER KULLANICININ ROLÜNÜ BELİRYELEBİLİRSİNİZ. HANGİ RAPORLARI GÖREBİLİR, HANGİ İŞLEMLERE YETKİSİ OLSUN, SİZ BELİRLERSİNİZ.
TÜM KULLANICILARIN YAPTIKLARI İŞLEMLERİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
PROGRAMI KULLANAN TÜM KULLANICILARIN HANGİ EKRANLARA GİRDİĞİ, NE İŞLEMLER YAPTIĞI, GÜN İÇERİSİNDE NE KADAR SÜRE, HANGİ PROGRAMI KULLANDI GİBİ DETAYLARI RAPORLAYABİLİRSİNİZ. REZERVASYONLARDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİRSİNİZ VE TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. REZERVASYON İÇERİSİNDE TARİH, ÜRÜN, ODA TİPİ, KİŞİ SAYISI , İLAVE HİZMET EKLEYEBİLME YADA ÇIKARABİLME, FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİ, İSİM GÜNCELLEME, ADRES VE ÖZEL BİLGİLERİ GÜNCELLEME GİBİ HER TÜRLÜ DEĞİŞİKLİK YAPILABİLMEKTEDİR. YAPILAN TÜM DEĞİŞİKLİK İŞLEMLERİ KİM, NE ZAMAN YAPTI BİLGİSİ İLE RAPORLANABİLMEKTEDİR.
PROGRAM ÜZERİNDEN YAPILAN TÜM İŞLEMLER KONTROL ALTINDA
REZERVASYONDA YAPILAN DEĞİŞİKLER GİBİ,BİR ÜRÜN HAZIRLANIRKEN , YA DA HAZIRLANDIKTA SONRA HANGİ İŞLEMLER YAPILMIŞ, KİM TARAFINDAN, NE ZAMAN YAPILMIS TAKİP EDİLEBİLİR.
ACENTA ADINA YA DA KULLANICI ADINA REZERVASYON OLUŞTURABİLİRSİNİZ
SATIŞ ACENTASI YA DA KULLANICI ADINA REZERVASYON OLUŞTURABİLİRSİNİZ. OLUŞTURDUĞUNUZ REZERVASYONU ANINDAN SATIŞ ACENTASI YA DA İLGİLİ KULLANICININ EKRANINDA GÖRÜNÜR.
ACENTA OLUŞTURMAK YADA KULLANICI AÇMAK SİZİN ELİNİZDE
SATIŞ ACENTASI YADA SATIŞ PERSONELİNİ KENDİNİZ OLUŞTURABİLİRSİNİZ. İSTEDİĞİNİZ ZAMAN DA KAPATABİLİRSİNİZ.
BANKA TANIMLARI , SANAL POS VE TAKSİTLENDİRME
TÜM BANKALAR İLE SANAL POS ENTEGRASYONUMUZ VARDIR. BÖYLECE ANLAŞMA YAPTIĞINIZ BANKALAR PROGRAMA ENTEGRE EDİLEREK SATIŞTA KULLANILABİLİR. TANIMLANAN BANKALARA TAKSİT ARALIKLARI VEREBİLİRSİNİZ. İNDİRİM TANIMLAYABİLİR , YADA VADE FARKI UYGULAYABİLİRSİNİZ. 3D SECURE İLE ÖDEME ÖZELLİĞİ 3D SECURE ANLAŞMASI YAPILAN BANKALAR PROGRAMA ENTEGRE ÇALIŞABİLMEKTEDİR. BÖYLECE GÜVENLİĞİNİZ MAKSİMUM’A ÇIKMIŞ OLUR. BÖYLECE, ÖZELLİKLE WEB SİTENİZ ÜZERİNDEN GELEN SATIŞLARDAN CHARGEBACK(TERS İBRAZ) KORKUSU YAŞAMAZSINIZ.
CHARGEBACK ( TERS İBRAZ) NEDİR ?
Uluslararası kartlı ödeme sistemleri kurallarına göre, kredi kart sahipleri kendi kartlarıyla yapılan işlemlere itiraz etme hakkına sahiptirler. Bu itiraz, kart sahibi banka tarafından işyeri bankasına iletilir, işyeri bankası ise ilgili işyerinden itiraz edilen işlem ile ilgili belgeleri talep eder. Talep edilen belgelerin yetersiz olması durumunda, söz konusu işlem tutarı işyeri bankası tarafından ilgili işyerinden tahsil edilir ve kart sahibi bankaya aktarılır. Bu işleme "chargeback" veya “ters ibraz” adı verilir.
ANINDA FATURA KESEBİLME İMKANI
SATIŞ PERSONELİNİZ ANINDA MÜŞTERİNİZE FATURA KESEBİLİR VEYA DAHA SONRA TARİH ARALIĞI VE FATURA NUMARASI ARALIĞI GİREREK YÜZLERCE REZERVASYONA TEK BİR TUŞLA TOPLU FATURA KESEBİLİRSİNİZ. KESİLEN TÜM FATURALARIN DETAYLARINI RAPORLAYABİLİRSİNİZ.
BINNO ENGELLEME ÖZELLİĞİ
BAZI BANKALAR BELİRLEMİŞ OLDUĞU KART NUMARALARININ KENDİ SANAL POSLARI ÜZERİNDEN GEÇMESİNİ İSTEMEZ , GEÇTİĞİ TAKDİRDE İLAVE ÜCRET TALEP EDER. PROGRAMIN BINNO ENGELLEME ÖZELLİĞİ İLE İSTEDİĞİNİZ KART NUMARASI ARALIKLARINI ENGELLEYEBİLİRSİNİZ.
TEK EKRANDA TÜM ÜRÜNLERİN GÜNCEL VE DOĞRU BİLGİLERİ
SATIŞ GERÇEKLEŞTİRECEK PERSONEL VEYA WEB SİTENİZ ÜZERİNDEN REZERVASYON ALMAK İSTEYEN BİR KULLANICI, AYNI BİLGİLERİ GÖRÜR VE GÜNCEL BİLGİYE ANINDA ULAŞIR. WEB SİTENİZİN KONTROLÜ SİZİN ELİNİZDE PROGRAM ÜZERİNDEN SATIŞA HAZIRLANAN TURLARIN, TEK BİR BUTON İLE WEB SİTESİNDEN TÜM İNTERNET DÜNYASINDA SATILABİLMESİ
KAR ZARAR TABLOLARINI SİZİN İÇİN PROGRAM YAPAR
TURDAN NE KADAR KAR YADA ZARAR EDİLDİĞİ ANLIK İZLENEBİLİR. TURUN İÇERİSİNDEKİ TÜM KALEMLER İÇİN AYRI MALİYETLER GİREBİLİRSİNİZ. BÖYLECE PROGRAM SATIŞ VE MALİYET RAKAMLARINA BAKARAK TOPLU VE KİŞİ KİŞİ KAR/ZARAR TABLOSU OLUŞTURUR.
HANGİ SAĞLAYICI FİRMAYA NE KADAR ÖDEME YAPMANIZ GEREKİYOR , TEK BİR TUŞLA ELİNİZİN ALTINDA
HANGİ OTELE , UÇAK FİRMASINA , OTOBÜS FİRMASINA , REHBERE , RESTORANA V.B. TÜM SAĞLAYICILARA NE KADAR ÖDEME YAPILACAĞININ TAKİBİ SİZİN ELİNİZDE. AYRICA HANGİ SAĞLAYICIDAN FATURA GELİRSE GELSİN , PROGRAM İÇERİSİNDE BU FATURALARI İŞLEYEREK TAKİP ALTINA ALABİLİRSİNİZ , BÖYLECE GELMESİ GEREKEN RAKAMI BİLİRSİNİZ VE GELEN FATURAYI BU DOĞRULTUDA KONTROL EDER VE KAYIT ALTINA ALABİLİRSİNİZ. EĞER GELEN FATURADAN DOLAYI FARK OLUŞUYOR İSE KOMİSYON YADA İADE FATURASI KESEBİLİRSİNİZ.
TÜM REZERVASYONLAR ANINDA MAİL ADRESİNİZDE
PROGRAM ÜZERİNDEN OLUŞAN TÜM REZERVASYONLAR ANINDA MAİL ADRESİNİZE GELİR , BÖYLECE OFİS DIŞINDAYKEN DE MAİLLERİNİZ ÜZERİNDEN SATIŞLARINIZI TAKİP ETMİŞ OLURSUNUZ.
MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜZ GÜVENDE
MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜZ HER ZAMAN STABİL ŞEKİLDE ELİNİZİN ALTINDA BULUNMAKTADIR. TEK BİR TUŞ İLE MÜŞTERİLERİNİZİN TÜM BİLGİLERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ. BÖYLECE MANUEL TAKİP ORTADAN KALKMIŞ OLUR , BİLGİLERİNİZİN KAYBOLMASI SÖZ KONUSU OLMAZ.
MAİL VE SMS İLE YOLCU BİLGİLENDİRME
YAPILAN HER REZERVASYON, YOLCUNUZA HEM MAIL OLARAK, HEM DE SMS MESAJI OLARAK GÖNDERİLİR.
PROGRAMI BİLGİSAYARDAN , TABLETLERDEN VE CEP TELEFONUNDAN KULLANABİLME
PROGRAMI KULLANABİLMENİZ İÇİN ÖZEL BİR İŞLEM YAPMANIZA GEREK KALMAZ. BİLGİSAYARINIZA HERHANGİ BİR ŞEY YÜKLEMENİZ GEREKMEZ. İNTERNET OLAN HERHANGİ BİR YERDEN YA DA HERHANGİ BİR ARAÇTAN PROGRAMA GİREREK KULLANABİLİRSİNİZ.
İNTERNET ORTAMINDAN İŞİNİZİ TAKİP EDEBİLİR VE YÖNETEBİLİRSİNİZ
PROGRAMI KULLANMAK İÇİN ARTIK OFİSTE OLMANIZA GEREK YOK, EVDE, YOLDA , İSTEDİĞİNİZ HER AN HER YERDE PROGRAMA ERİŞEBİLİRSİNİZ.
NASIL BİR RAPOR İSTEDİĞİNİZİ HAYAL EDİN DOMİNANT PROGRAMLARINDA MUTLAKA KARŞILIĞINI BULACAKSINIZ
TÜM SATIŞ DETAYLARI SİSTEMDE OLDUĞUNDAN, İSTEDİĞİNİZ AN, İSTEDİĞİNİZ YERDEN, İSTEDİĞİNİZ HER TÜRLÜ FİLTRELEME İLE SATIŞLARINIZI ANLIK RAPORLAYABİLİRSİNİZ.
BASILI EVRAKLAR
VOUCHER, KAYIT FORMU, MAKBUZ GİBİ,SİSTEMİN ÜRETTİĞİ VE FİRMANIZIN LOGOLARI İLE DÜZENLENEN YAZILI EVRAKLARINIZ DA ,HEM YOLCUNUZA HEM DE TEDARİKÇİ FİRMALARA KURUMSAL BİR KİMLİK SERGİLEYEBİLİRSİNİZ.
FATURA DİZAYNI
FATURA KESERKEN PROGRAMIN BELİRLEMİŞ OLDUĞU FATURA DİZAYNINI KULLANMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ. KULLANMIŞ OLDUĞUNUZ FATURA DİZAYNINA GÖRE FATURA PROGRAMI DÜZENLENİR VE FATURA KESİMİ YAPTIĞINIZDA PROGRAMDAN ÇIKAN BİLGİLER SİZİN ÖZEL FATURANIZA GÖRE ŞEKİLLENİR.
BANKAYA ÖZEL İLAVE KAMPANYALAR VEREBİLİRSİNİZ
BANKALAR İLE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ÖZEL ANLAŞMALAR DOĞRULTUSUNDA BELİRLENEN BİR TAKSİT ARALIĞI İÇİN İLAVE İNDİRİM ALMIŞ OLABİLİRSİNİZ. PROGRAM ARACILIĞI İLE İSTER WEB SİTENİZDE İSTERSENİZ TÜM KULLANICILARINIZIN GÖREBİLECEĞİ BİR YAPIDA EKSTRA İNDİRİM UYGULAMASI TANIMLAYABİLİRSİNİZ. TANIMLADIĞINIZ BU ÖZEL İNDİRİMDEN NE KADAR SATIŞ OLDUĞU , HANGİ TARİHLER İÇİN OLDUĞU , HANGİ OTELLERE YADA TURLARA OLDUĞUNU DETAYLI BİR ŞEKİLDE RAPORLAYABİLİRSİNİZ.
VAKİT NAKİTTİR
SAAT KAVRAMI ORTADAN KALKAR. ÜRÜN AÇILIMLARINIZI, PROMOSYON TANIMLARINIZI, SATIŞLARINIZI, PLANLAMALARINIZI 24 SAAT YAPABİLİRSİNİZ.


Ana Sayfa
Çözüm Ortaklarımız

TÜM İŞ AKIŞINIZIN TAKİBİ ARTIK KONTROL ALTINDA

DOMİNANT YAZILIM, 1994 yılından bu yana kazanmış olduğu bilgi ve tecrübeler ile , turizm sektörüne hizmet veren seyahat acentalarının güncel gelişen ihtiyaçlarına göre dinamik çözümler sunabilen yapısı sayesinde her zaman sektörde öncü olmuştur.

DOMİNANT – Laluna Tur Modülü ve Web Paradise Yurtiçi Modülü ; Tüm Operasyon – Satış ve Ön Muhasebe akışını takip edebilecek yapıda olması ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde , bir seyahat acentasının A’dan Z’ye her işlemlerini eksiksiz takip altında tutmasını sağlar.